Nákupní košík (položek: 0)
Přihlásit

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátová plovoucí podlaha se stala hitem díky svým antialergickým a antistatickým vlastnostem, snadnou údržbou, dlouhou životností a v neposlední řadě nízkou cenou.

Tu výrobci zajišťují díky pokročilým technologiím, zaručujícím velmi pěkný vzhled, dnes na první pohled nerozeznatelný od pravých dřevěných podlah, které jsou cenově 2 až 3krát nákladnější než podlah laminátová.

V našem e-shopu Vám nabízíme jen ověřené a léty vyzkoušené plovoucí podlahy, se kterýmy máme dobré zkušenosti. Podlahy, které nesplňují naše přísná interní kritéria, neprodáváme, všechny podlahy v našem e-shopu jsme již mnohokrát realizovali a můžeme na ně dát osobní garanci. Pro "podlahy" za 100Kč/m2 si zajděte do hypermarketu nebo ke konkurenci, z našich zkušeností víme, že tyto podlahy nefungují a časem přinášejí místo radosti a výhod laminátových plovoucích podlah pouze rozpaky a špatnou pověst pro tento druh podlah.

Podlaha, kterou si u nás do bytu vyberete, bude mít kompletně vyřešena všechny další prvky v barvě Vámi zvoleného dekoru, doporučíme Vám i vhodnou podložku a online je možno zkonzultovat i pokládku.

Toto vše jsme schopni zajistit za velmi výhodnou cenu; díky dlouholetým stykům s předními výrobci plovoucích podlah u nás můžete některé její druhy zakoupit za nejnižší možnou cenu široko daleko.

V současnosti se při výběru plovoucí podlahy lze nejlépe orientovat podle nové evropské normy, všechny podlahy, které u nás lze zakoupit mají minimální třídu zátěže 31.

V součastné době Vám jako nejlepší volbu laminátové podlahy můžeme doporučit EGGER STEP profi , podlaha nabízí nejlepší poměr cena/kvalita na českém trhu, za 199Kč získáte podlahu od renovaného Rakouského výrobce s velmi kvalitním zámkem, věrnou kresbou dřeva a kvalitní nosnou deskou.