Nákupní košík (položek: 0)
Přihlásit

EGGER

Podlahy Egger


V roce 1961 založil Fritz Egger závod na výrobu dřevotřískových desek, který byl základem rodinného podniku EGGER. Skupina EGGER vyrábí v celé Evropě na 17-ti místech a z našich 21 odbytových kanceláří exportujeme materiály do celého světa.

Pod zastřešující značkou EGGER sdružujeme obsáhlé spektrum výrobků pro výrobu nábytku a výstavbu interiérů, konstrukční dřevostavby, jakož i pro podlahy.

Firma EGGER má díky svému zdravému růstu, svým inovativním výrobkům a svému vysokému kvalitativnímu standardu solidní základ. Naši angažovaní a vysoce kvalifikovaní zaměstnanci podstatnou měrou přispívají k tomu, že jsme jednou z vůdčích evropských firem na poli výroby dřevomateriálů.

Coby rodinný podnik se silnou vlastní kapitálovou základnou jsme schopni financovat náš růst ve velkém rozsahu z vlastních zdrojů. Cizí zdroje pak používáme velmi cíleně a pouze v omezeném rozsahu.

To vše nás staví do role výkonného a silného patnera s budoucností.

Počet zaměstnanců v obchodním roce 2011/12 byl v ročním průměru 6.788 (v předchozím roce 6.012). V důsledku akvizice závodu Gagarin a rozšíření výroby závodu Radauti vzrostl počet zaměstnanců ke dni 30.4.2012 na 7.002.

Výrobní kapacita plošných materiálů vč. řeziva dosáhla v obchodním roce 2011/12 hodnoty 7,40 mil. m3, což je 15% nárůst oproti předešlému roku.
 
 
 

V účetním období 2011/2012 vzrostly investice na 406 Mil. EUR (V předešlém období dosáhly investice 232 Mil. EUR). Největší položkou nárůstu investic byla akvizice 17. závodu Gagarin v Ruské Federaci.