Nákupní košík (položek: 0)
Přihlásit

Kategorie: HOME COMFORT

Gerflor Home Comfort 1632 Tweed Cream

  • Kód: GERHC 1632
Cena: 520 Kč
430 Kč bez DPH
Ks

Gerflor Home Comfort  - dekor 1632 Tweed Cream je dodáván v šíři 2m a 4m

Pro konkretní objednávku prosím pište na mail: europefloors@seznam.cz nebo volejte 775 608 861, jsme kamenné podlahové studio s 20letou tradicí, u PVC Vám poradíme s výběrem správné šíře, délky, šarže a případně zajistíme i profesionální pokládku našimi podlaháři.

Jak již název této řady napovídá, jedná se o produkt který nabízí velmi vysoký komfort. Aby tohoto komfortu bylo dosaženo, bylo zapotřebí splnit nejčastější požadavky domácností jako je redukce hluku, vysoká akumulace tepla a snadná údržba. Proto byla u řady Home Comfort zesílená Fiber Glass podložka a společně s povrchovou úpravou, mohla nabídnout vysoký Komfort. Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu.

Gerflor Home Comfort v mnohém předčí i zažitý koberec. Snadno se udržuje. Užitná třída 23/31 tuto podlahovinu předurčuje pro pokládku do všech bytových prostor a komerčních prostor s mírnou zátěží. Pokládka je možná i v místnostech s podlahovým vytápěním.Unikátní vlastností podlah Gerflor je patentovaná konstrukce, která, svou konstrukcí, řeší otázku citlivosti na hladkost podkladu. Ve schopnosti uchovat si hladký povrch nášlapné vrstvy i na nerovném podkladě nemají na trhu PVC podlah konkurenci.

 

Ocenění:

Tyto vlastnosti ocenil i časopis DOMO, profesionální magazín orientovaný na podlahové krytiny, který vyhlásil Gerflor podlahoviny s textilní podložkou produktem roku


Informovat přítele

Informujte přátele o tomto zboží