Nákupní košík (položek: 0)
Přihlásit

Kategorie: STEIRER PARKETT

STEIRER PARKETT - Dub Country PERLA

Cena: 914 Kč
755 Kč bez DPH
Ks

Steirer parkett:

Podlahy Steirer Parkett se vyrábí v Rakousku podle nejpřísnějších pravidel. Podle technologií Scheucher Holzindustrie se každá jednotlivá etapa výrobního procesu zakládá na použití přírodních zdrojů tím nejvhodnějším způsobem a uplatněním nejpřísnějších norem ochrany životního prostředí. Tyto technologie umožňují Scheucher Holzindustrie, rodinné firmě s dlouholetou tradicí, vytvořit prvotřídní výrobek nejvyšší kvality. 


Steirer parkett:

  • perfektní zpracování materiálu 
  • zámkové spoje
  • vhodné na podlahové vytápění
  • výběr povrchové úpravy lak nebo olej
  • třívrstvá konstrukce, zaručující stabilitu podlahové krytiny při teplotních změnách

 

Další nespornou výhodou třívrstvých podlahových krytin je nenáročnost na vyrovnání povrchu nivelační stěrkou, jako tomu musí být např. u vinylových celoplošně lepených podlah.

Povrch by měl splňovat rovinnost s tolerancí do 3mm, kvalitní kročejová tlumící podložka vyrovná menší nerovnosti. Pro zajištění tiché pochůznosti u třívrstvé podlahy se můžou celoplošně lepit na vyrovnaný beton nebo anhydrit.

Dle našich dlouholetých zkušeností s pokládkou dřevěných podlah od různých výrobců Vám podlahu STEIRER PARKETT doporučujeme jako součastnou jedničku na Evropském trhu co se kvality, životnosti a záruky týče, na našem e-shopu nabízíme i bezkonkurenční cenu.

Technické údaje:
rozměr lamely:14 x 182 x 2200 mm
nášlapná vrstva: 4 mm
balení:  2,402 m2
spoj: zámek 5 G

Povrchová úprava: TENSEO (7 vrstev UV-laku BONA)

  • lehce kartáčovaný

Informovat přítele

Informujte přátele o tomto zboží